مراقبت از کودک در منزل

مراقبت از کودک در منزل با داشتن یک مراقب و پرستار کودک خوب، بدون شک در روزهایی که به دلایل مختلف نمی‌توانیم از فرزند دلبندمان مراقبت کنیم، می‌تواند کمک شایانی به ما کند. در حقیقت دوران کودکی، یکی از حساس‌ترین دوره‌های زندگی یک فرد است. کودکان در این سن، نیازهای عاطفی زیادی دارند و رسیدگی به آن‌ها نیازمند صبر، تجربه و دانش زیادی است. یکی از مشکلاتی که امروزه اکثر خانواده‌ها و مادران شاغل با آن دست به گریبان هستند، بحث استخدام پرستار و مراقبت از کودک در منزل است. قطعاً پیدا کردن پرستار بچه‌ای که می‌داند چگونه با کودکان ارتباط برقرار کند، نیازهای آن‌ها را بشناسد و قابل اعتماد باشد، کار بسیار دشواری است. اگر نیاز به خدمات مراقبت و پرستاری و مرقبت از کودک و اعزام پرستار دارید با مشاوران ما تماس بگیرید. کیفیت و قیمت ما را مقایسه کنید سپس تماس بگیرید.

مراقب-کودک

استخدام مراقب کودک از شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت در تهران

همانطور که می‌دانید، یافتن پرستاری که به بهترین نحو وظایف مراقبت از کودک در منزل را انجام دهد و همچنین، متعهد و قابل اعتماد نیز باشد، کاری دشوار است. در ادامه، به نکاتی خواهیم پرداخت که در انتخاب پرستار کودک مناسب به شما کمک خواهد کرد. برای مشاهده خدمات ویژه پرستار کودک در منزل شرکت پرستاری نیکوکاران، قیمت و اعزام پرستار کودک به منزلتان کلیک کنید. تفاوت ما در کیفیت ارائه خدمات در منزل بصورت تمام وقت، نیمه وقت و روزانه، قیمت و تخصص پرستاران ماست.

null

24 ساعت (بصورت شبانه روزی)

null

8 ساعت در روز (پرستار روزانه)

null

پاره وقت

null

12 ساعت

خدمات مراقب سالمند در منزل

مراحل مراقبت از کودک در منزل

مراقبت از کودک در منزل، وظیفه‌ی سنگینی است که تنها توسط یک پرستار با تجربه قابل انجام است. در ادامه، به برخی از وظایف آن اشاره خواهیم کرد.

 • مراقبت از کودک در منزل بدون حضور پدر و مادر
 • دارا بودن مهارت مورد‌نیاز برای تغذیه کودک و تعویض پوشک
 • مهارت در تهیه غذای کودک و شیر خشک نوزاد
 • رفتار خوب و مناسب با کودک
 • توانایی کار با کامپیوتر
 • توانایی ارائه کمک‌های اولیه و احیای قلبی و تنفسی
 • بهره‌مندی از رویکرد حرفه‌ای در مراقبت از کودک در منزل
 • ایمن نگه داشتن اطلاعات مالی و خانوادگی
 • کنترل کردن رفتار‌های مضر و خطرناک در کودک
 • انجام فعالیت‌های ورزشی و بازی‌های آموزنده با کودک
 • توانایی انجام کار‌های خانه
 • تهیه غذای مناسب برای کودکان
 • توانایی حفظ خونسردی و واکنش سریع در شرایط اضطراری
 • حمام کردن و حفظ بهداشت کودک
 • دادن دارو‌های کودک در زمان مقرر
 • همراهی کودک در انجام تکلیف‌های مدرسه

مراحل مراقبت از کودک در منزل

نکات مهمی که در انتخاب پرستار  باید در نظر بگیرید

همانطور که می‌دانید، یافتن پرستاری که به بهترین نحو وظایف مراقبت از کودک در منزل را انجام دهد و همچنین، متعهد و قابل اعتماد نیز باشد، کاری دشوار است. در ادامه، به نکاتی خواهیم پرداخت که در انتخاب پرستار کودک مناسب به شما کمک خواهد کرد. برای مشاهده خدمات ویژه پرستار کودک در منزل نیکوکاران، قیمت و اعزام پرستار کودک به منزلتان کلیک کنید.

 • تعامل پرستار با کودک خود را در نظر داشته باشید

ببینید پرستار چگونه با کودک شما ارتباط برقرار می‌کند، این نوع تعامل نشان می‌دهد که کودک شما چقدر با پرستارش احساس خوبی دارد. مهم است که پرستاری را انتخاب کنید که با سبک فرزند پروری شما مطابقت داشته باشد. حتماً از او بپرسید که آیا مهارت‌های کمک‌های اولیه را دارد یا خیر.

 • سابقه پرستار را در نظر داشته باشید

حتماً به هنگام استخدام پرستار در منزل، تجربه او در این شغل را در نظر بگیرید. سابقه و تجربه در هر شغلی، امری کلیدی است. پیش از استخدام پرستار مورد‌ نظرتان، با خانواده‌های قبلی که با آن‌ها کار کرده است صحبت کنید و از رضایت خاطر آن‌ها مطمئن شوید.

 • اطلاعات تماس کامل او را بگیرید و از قوانین منزل با او صحبت کنید

فراموش نکنید که در مورد قوانین خانه با پرستار خود صحبت کنید و مطمئن شوید که شماره‌ای از او دارید که در هر زمانی می‌توانید با او تماس بگیرید.

 • نظر کودک خود را در خصوص پرستارش بپرسید

حس که فرزندان شما به پرستار خود داشته باشند را می‌توانند بصورت مستقیم یا غیر‌مسقتیم به شما القا کنند. احساساتی مانند اینکه آیا روز خوبی را گذرانده‌اند؟ یا اینکه غذای خود را بصورت کامل خورده‌اند؟ از طریق پرسیدن چنین سوالاتی از کودک، می‌توانید از احساس او نسبت به پرستار کودک، آگاه شوید.

 • هزینه استخدام مراقب کودک در منزل

هزینه استخدام فردی جهت مراقبت کودک در منزل، بسته به خدمات و وظایف پرستار متفاوت است. هزینه‌های مراقبت در منزل، تحت تأثیر تجربه، سطح تحصیلات، ساعات کار، تعداد فرزندان، محل نگهداری، فاصله و نزدیکی به حمل و نقل عمومی و تعداد روزهای کاری است. اگر برای نگهداری از کودک خود به کمک پرستار نیاز دارید، با یک پرستار صحبت کنید و موارد فوق را با او در میان بگذارید و در نهایت، هزینه نهایی را با او توافق کنید.

بهترین خدمات مراقبت از کودک در منزل

نیکوکاران سلامت، بهترین‌ شرکت پرستاری در شرق تهران، در زمینه خدمات نگهداری و مراقبت از کودک و اعزام پرستار در سطح شهر تهران و حومه است که تمامی سرویس‌های پرستاری را با بالاترین کیفیت و قیمت‌های مناسب، به شما عزیزان ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست پرستار در منزل، کافیست با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن ۰۲۱۷۷۲۴۰۷۷۲ ۷۷۱۳۵۸۹۰ در ارتباط باشید.

 

مراقبت از کودک در منزل چه مزایایی دارد؟

 • آرامش در منزل

یکی از بزرگترین مزایای استخدام مراقب در منزل، حضور پرستار در منزل است. این موضوع نه تنها برای شما، بلکه برای کودک شما نیز مفید است. در واقع، علاوه بر صرفه جویی در وقت شما، راحتی و آرامش را در مکانی بسیار آشنا، به کودک ارائه می‌کنید.

 • تحرک و فعالیت

اگر کودک شما با یک پرستار بچه معاشرت می‌کند، مطمئناً منفعلانه جلوی تلویزیون نمی‌نشیند، بلکه فعالانه در فعالیت‌های خانه شرکت می‌کند. این موضوع برای فرزند شما بهتر است، چرا که نه تنها از نظر رشد مغز، بلکه از نظر سلامت و تندرستی نیز، در شرایط مطلوبی قرار خواهد گرفت.

 • توجه کافی

خدماتی که یک پرستار به والدین و کودک ارائه می‌دهد چیزی گسترده‌تر از خدمات مدرسه و مهدکودک می‌باشد. علاوه بر مراقبت، آموزش و توجه کافی، مراقبت از کودک در منزل انجام می‌شود تا در صورت نیاز به مراقبت اضافی، کودک شما بتواند مراقبت‌های اضافی فراتر از مراقبت‌های اولیه را نیز دریافت کند.

 • یادگیری مهارت و ایجاد سرگرمی

یکی دیگر از مزایای استخدام پرستار در منزل، این است که یک پرستار، می‌تواند به فرزند شما این فرصت را بدهد که چیزهای جدید را امتحان کند و سرگرمی‌ها و مهارت‌های جدیدی را بیاموزد. ممکن است برای والدین شاغل، به دلیل ساعات غیرقابل انعطاف و نامناسب، بردن فرزندان خود به تمرینات ورزشی و سایر فعالیت‌های تفریحی، دشوار باشد. با کمک یک پرستار، فرزند شما می‌تواند، در کلاس‌های زبان یا ورزش نیز، شرکت کند.

مراقبت از کودک در منزل
چرا نیکوکاران سلامت؟
null

مراقبت و نگهداری توام با تجربه و تعهد

null

پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای

null

موسسه رسمی و دارای مجوز از وزارت بهداشت

null

دستمزد پرستاری متناسب با بودجه شما و تعرفه‌های رسمی

null

خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی

null

نظارت مستمر بر روند انجام کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس با ما