پرستار مرد برای سالمند

پرستار مرد برای سالمند آقا با توجه به نحوه نگهداری ومراقبت از آن که کار‌هایی از قبیل: استحمام کردن، درصورت توانایی سالمند به سرویس بهداشتی بردن، اگر سالمند پوشکی باشد تعویض پوشک، برای خیلی از خانواد‌ه‌‌ها و خود سالمند راحتر و مفید‌تر می‌باشد. از آن‌جایی که تعداد و درخواست پرستار سالمند در منزل مرد کم می‌باشد، خیلی از خانواده‌ها را دچار مشکل کرده است. شما می‌توانید جهت استخدام پرستار سالمند آقا به شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت مراجعه کنید.

پرستار مرد برای سالمند

انواع پرستار سالمند آقا

null

24 ساعت (بصورت شبانه روزی)

null

8 ساعت در روز (پرستار روزانه)

null

پاره وقت

null

12 ساعت

پرستار 24 ساعته مرد جهت سالمند

با افزایش سن، انتظار می‌رود که افراد و خانواده‌ها برای مراقبت‌های بهداشتی والدین خود نیاز به پرستار به صورت 24 ساعته داشته باشند. افراد مسن نسبت به جوان‌ترها نیاز بیشتری به مراقبت‌های پزشکی دارند و هرچه سن سالمند بالاتر می‌رود شیوع بیماری‌ها بیشترو نیازآن‌ها به یک پرستاربه صورت مداوم در محیط آرام منزل بیشترخواهد شد. خیلی از خانواده‌ها با توجه به شرایط کاری نمی‌توانند از عهده مراقبت و نگهداری سالمند یا بیمار خود بربیایند، بنابراین جهت آرامش و رفاه حال سالمند خود پرستار به صورت 24 ساعته یا شبانه روز استخدام می‌کنند، تا خیالشان از بابت نگهداری از سالمند خود راحت باشد. خیلی از کار‌ها و مراقبت‌ها از سالمند یا بیمار می‌باشد که افراد خانواده نمی‌توانند انجام دهند از جمله تزریقات، وصل سرم، خیلی از مراقبت‌های ویژه که در صورت نیاز پرستار انجام می‌دهد. پس بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای زمان‌هایی که شما نمی‌توانید از عزیزانتان نگهداری کنید استخدام پرستار می‌باشد.

پرستار مرد جهت همراه بیمار در بیمارستان

بعضی ازسالمندان شرایط جسمانی و بیماری دارند که باید تحت مراقبت‌های ویژه بیمارستان باشند. نمی‌توان ازآن‌ها درمنزل مراقبت کرد. برهمین اساس نیاز به یک همراه دارند که به صورت شبانه روزدربیمارستان به کار‌های مربوط به سالمند رسیدگی کند. ازآن‌جایی که پرستارمرد اطلاعات و تجربه کافی از تمام موارد پرستاری مربوط به سالمند را دارد خیالتان از بابت بیماریا سالمندتان راحت است که هیچ مشکلی پیش نمی‌آیید.

وظایف پرستار مرد برای همراه سالمند در بیمارستان

 • توانایی و قدرت بدنی بالا جهت جابه جا کردن سالمند
 • نحوه غذا دادن و مراقبت‌های لازم در بیمارستان
 • آشنایی به همه کار‌های مربوط به سالمند
 • پرستاران همراه دوره‌های کمک های اولیه و فوریت‌های پزشکی را گذرانده‌اند
 • ثبت سوابق پزشکی سالمند

مزیت درخواست پرستار آقا جهت سالمند

یکی ازمزیت‌های اصلی پرستاردرمنزل این است که، سالمندان درمنزل خود احساس رفاه و آرامش بیشتری می‌کنند و دوست دارند دردوران میان‌سالی یا سالمندی خود در منزل وقت بگذرانند. از آن‌جایی که خیلی از خانواده‌ها یک فرزند دارند یا اگر تعداد فرزندان هم زیاد باشند، مشغله های کاری وشخصی به گونه ای شده است که فرزندان نمی‌توانند تمام مدت در کنار سالمندان‌شان وقت بگذرانند به همین علت استخدام پرستار در منزل جهت انجام کار‌های شخصی سالمند و رسیدگی به امور بهداشتی آن‌ها یکی ازبهترین گزینه‌ها می‌باشد.

درصورت استخدام پرستاردرمنزل فرزندان خیالشان ازبابت سالمند خود راحت است. درهرساعت از شبانه روزکه بخواهند می‌توانند به ملاقات و دیدن عزیزانشان بروند و ازاین بابت محدودیت زمانی ندارند. زمانی که از دفاتر خدمات پرستاری، پرستارمرد جهت سالمند خود استخدام می‌کنید در صورت هرگونه مشکلی می‌توانید به مرکز اطلاع دهید ومرکزپرستاری به این مشکل رسیدگی خواهد کرد.

 • مراقب و نگهداری ازسالمند آقا نیروی جسمانی و بدنی قوی می‌خواهد که پرستاران آقا این مزیت‌ را دارند.
 • درحمل و جابه جا کردن سالمند راحت‌تر و بهترعمل می‌کنند
 • در انجام امورشخصی و بهداشتی سالمند از جمله استحمام کردن، تعویض پوشک و غیره بهتر و اصولی‌تررفتارمی‌کنند
 • پرستاران آقا نسبت به پرستاران خانم به قولی دستشان بازتراست از بابت طولانی بودن ساعت پرستاری درمنزل، همین‌طوررفتن به مکان‌های مختلف جهت انجام پرستاری از جمله همراه بیماردر بیمارستان، می‌توانند مدت زمان بیشتری را از سالمند شما مراقبت و نگهداری کنند.

کمبود پرستار آقا نسبت به پرستار خانم

امروزه خانم‌ها به سمت شغل‌ها و مهارت‌هایی روی آورده‌اند که قبلا شاید در جامعه ما برای خانم‌ها از دیدگاه بعضی از افراد مناسب نبوده است. یکی ازاین شغل‌ها پرستاری درمنزل می‌باشد. خیلی ازخانواده‌ها تعصب خاصی داشتند از بابت این که خودشان نگهداری و مراقبت از والدین خود را بر عهده بگیرند و پرستار استخدام نکنند.

 ولی با وجود چالش‌های امروزی افراد و درگیری‌های فرزندان به این نتیجه رسیده‌اند که درست‌ترین و بهترین کار برای آرامش و رفاه حال سالمندان استخدام پرستار در منزل می‌باشد. به دلیل درخواست بالای خانواده‌ها بابت استخدام پرستار به خصوص پرستار آقا در منزل، تعداد پرستاران خانم نسبت به پرستاران آقا بیشتر هستند و خیلی از خانواده‌ها برای استخدام پرستار آقا جهت نگهداری از سالمند، بیمار، خود با چالش‌هایی رو به رو می‌شوند. نحوه استخدام و حقوق و وظایف و مسئولیت‌های پرستار خانم با آقا هیچ تفاوتی باهم ندارند و کاملا یکسان می‌باشد.

سوال هایی که دفاتر خدمات پرستاری جهت استخدام پرستار می‌پرسند؟

 • چگونه نیاز‌های پزشکی و عاطفی بیماران را متعادل می‌کنند؟
 • چطور سالمندان یا بیماران که همکاری نمی‌کنند را مدیریت می‌کنند؟
 • با چه شرایطی راحت هستند؟
 • سوابق بیماری یا سوء پیشنه ندارند؟
 • مهارت‌های فردی پرستاران چگونه می‌باشند؟
 • چطور می‌توانند هیجانات خود را کنترل کنند؟

پرستاری سالمند آقا در منزل چگونه انجام می شود؟

بهیار

درخواست بهیار

مراقب و نگهدار

درخواست مراقب و نگهدار

پرستار

درخواست پرستار

چرا نیکوکاران سلامت؟

null

مراقبت و نگهداری توام با تجربه و تعهد

null

پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای

null

موسسه رسمی و دارای مجوز از وزارت بهداشت

null

دستمزد پرستاری متناسب با بودجه شما و تعرفه‌های رسمی

null

خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی

null

نظارت مستمر بر روند انجام کار

فهرست
تماس با ما