پرستار نیمه وقت سالمند

امروزه، بسیاری از سالمندان و بیماران، وجود دارند که خانواده، دوستان نزدیک یا فرزندانشان، به دلیل مشغله‌های کاری، وقت کافی برای مراقبت و نگهداری از آن‌ها را ندارند. برخی از خانواده‌ها به مشاغل نیمه‌وقت یا پاره وقت مشغول هستند که به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها، بسیاری از این افراد، از خدمات پرستار نیمه وقت سالمند شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت، استفاده می‌کنند. پرستار سالمند بصورت مداوم و دقیق و در نظر گرفتن شرایط خاص سالمندان، می‌تواند بر روحیه و شادابی سالمندان، تأثیر بگذارد. یک پرستار مجرب، باید روحیه‌ای قوی و ظاهری آراسته داشته باشد و وظایف کاری و انسانی خود را به بهترین نحو، انجام دهد؛ چرا که سالمندان، از نظر روحی و جسمی، در دوران بسیار حساسی هستند.

نگهداری-سالمند
استخدام پرستار

در برخی موارد، لازم است، خانواده‌ها برای سالمندان خود، پرستار نیمه وقت سالمند، استخدام کنند. برای مثال، خانواده‌هایی هستند که به دلیل فشار کاری، وقت کافی برای نگهداری از سالمندان یا فرزندان خود ندارند و از طرف دیگر، سالمندی هستند که دچار بیماری‌هایی خاص هستند و مراقبت از آن‌ها، نیازمند دانش پرستاری خاصی است. بنابراین، استخدام یک پرستار نیمه وقت سالمند یا استخدام مراقب و پرستار کودک در منزل، بهترین گزینه است. شرکت پرستاری در منزل نیکوکاران سلامت، با چندین سال سابقه مفید، در زمینه اعزام پرستار، برای نگهداری از سالمندان، توانسته سابقه درخشانی در این زمینه، کسب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، کافیست با کارشناسان ما در نیکوکاران سلامت، در ارتباط باشید.

پرستار نیمه وقت سالمند کیست؟

دستمزد پرستاران نیمه وقت چقدر است؟

درخواست خدمات پرستار نیمه وقت سالمند در نیکوکاران سلامت

اگر برای نگهداری از سالمندان خود، وقت کافی ندارید و نیاز به یک پرستار نیمه وقت سالمند مجرب و متخصص را دارید، درخواست پرستار از شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت ، بهترین گزینه برای شماست. شرکت نیکوکاران سلامت، یکی از مراکز درمانی عالی، با سابقه درخشان در زمینه اعزام پرستار کودک و پرستار سالمند است. این مرکز، با کمک کادر پزشکی و پرستاری حرفه‌ای، پاسخ خوبی به نیاز شما به نگهداری از سالمندان در منزل می‌باشد. اگر به پرستار 24 ساعته، برای استخدام همیار سالمند، پرستار کودک، مراقب سالمند نگهداری از سالمند خود در منزل نیاز دارید و می‌خواهید بدون نگرانی، از خدمات پرستار مجرب، برای نگهداری از سالمندان خانواده خود استفاده کنید، موسسه خدمات پرستاری نیکوکاران سلامت، با سال‌ها تجربه و با کمک کادری مجرب و فداکار، آماده‌ی خدمت رسانی به شماست. برای راهنمایی بیشتر و اطلاع از خدمات این مرکز، می‌توانید با کارشناسان ما در نیکوکاران سلامت، تماس بگیرید.

چرا نیکوکاران سلامت؟

null

مراقبت و نگهداری توام با تجربه و تعهد

null

پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای

null

موسسه رسمی و دارای مجوز از وزارت بهداشت

null

دستمزد پرستاری متناسب با بودجه شما و تعرفه‌های رسمی

null

خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی

null

نظارت مستمر بر روند انجام کار

فهرست
تماس با ما