پرستار سالمند

پرستار سالمند در منزل تهران در زندگی مدرن امروز با توجه به زندگی پرمشغله و مسافت‌های طولانی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. زیرا دیگر امکان مراقبت شخصی از عزیزان مسن، برای بسیاری از ما وجود ندارد. با توجه به موارد ذکر شده و حساسیت‌های خاص در دوران سالمندی، امروزه نیاز به نگهداری از سالمند در منزل، به طور گسترده تشخیص داده شده است. یکی از دغدغه‌های مهم بسیاری از خانواده‌هایی که شاغل هستند، مطمئناً یافتن فردی آگاه و با تجربه و همچنین یک پرستار سالمند در منزل که بتواند به طور مؤثر، مراقب و نگهدار سالمند بوده و به عنوان عضوی از خانواده، به آن‌ها در انجام کارهای خانه کمک کند، است. اگر شما برای عزیزان سالخورده خود نیاز به پرستار و مراقب مجرب، حرفه‌ای و دلسوز دارید می‌توانید از طریق شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت در تهران اقدام کنید و برای استخدام پرستار سالمند تهران و نگهدار سالمند در منزل از خدمات تخصصی ما در سراسر تهران و حومه تهران بهره ببرید.

انواع خدمات پرستاری از سالمند در منزل

نوع خدمات مراقبت از سالمند، تحت تاثیر عوامل متعددی است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. هنگام امضای قرارداد کاری برای پرستار سالمند در منزل تهران، حتماً تعداد ساعات حضور پرستار در خانه و روزهای حضور او را دقیق وارد کنید تا از بروز مشکل جلوگیری شود. لازم به ذکر است که قیمت خدمات مراقبت در منزل در روزهای تعطیل نسبت به روزهای عادی هفته بیشتر است. انواع خدمات پرستاری از سالمند در منزل به چهار دسته تقسیم می شود:

پرستار 24 ساعته

پرستار شبانه روزی-24 ساعته

null

پرستار روزانه-ساعتی

پرستار پاره وقت

پاره وقت

null

12 ساعت-پرستار پاره وقت

پرستار سالمند کیست؟ 

پرستار سالمند فردی است که بر اساس نیاز سالمند در انجام امور روزانه به او کمک می‌کند. چنین فردی به دلیل احساس مسئولیت، با مهربانی و ادب با سالمندان رفتار خواهد کرد. چنین فردی می‌تواند اقدامات مختلفی مانند مراقبت و نگهداری از سالمند، انجام کارهای منزل مانند خرید، آشپزی و نظافت، همراهی سالمند در انجام فعالیت‌های مانند پیاده‌روی، یادآوری زمان دقیق مصرف داروها، اندازه‌گیری میزان فشار یا قند خون، کمک به سالمند برای حضور در بیمارستان کلینیک به‌منظور چکاپ یا رسیدگی به مشکلات درمانی او بخشی از وظایف چنین فردی به حساب می‌آید.  

بهیار

درخواست بهیار

مراقب و نگهدار

درخواست مراقب و نگهدار

پرستار

درخواست پرستار

چرا نیکوکاران سلامت؟
null

مراقبت و نگهداری توام با تجربه و تعهد

null

پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای

null

موسسه رسمی و دارای مجوز از وزارت بهداشت

null

دستمزد پرستاری متناسب با بودجه شما و تعرفه‌های رسمی

null

خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی

null

نظارت مستمر بر روند انجام کار

وظایف پرستار سالمند در منزل

یک پرستار سالمند حرفه‌ای، آموزش‌های لازم را دیده است و می‌تواند، مسئولیت مراقبت و نگهداری از سالمندان را بر عهده بگیرد. با وجود این افراد، دیگر نگران ترک سالمندان در منزل نیستید؛ چرا که آن‌ها به بهترین نحو، پرستاری از سالمند در تهران را انجام می‌دهند. اساساً وظایف و خدمات پرستار، با توجه به شرایط جسمی و روانی سالمندان تعیین می‌شود. گاهی اوقات، یک سالمند می‌تواند هر کاری را که نیاز دارد انجام دهد، اما برای دوری از تنهایی و ترس، به پرستاری از سالمند در منزل دارد. اگر اعضای خانواده نتوانند نیازهای یک سالمند را برآورده کنند، باید از پرستار سالمند در منزل تهران کمک بگیرند. اما گاهی کهولت سن، می‌تواند باعث ضعف سالمند شده یا حتی باعث می‌شود او دچار بیماری‌های حاد شود. چنین عواملی در تعیین وظیفه‌های پرستاران، تاثیر مستقیمی دارد.

استخدام پرستار
از سری وظایف اصلی یک پرستار سالمند در تهران، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

نکاتی که در انتخاب پرستار باید در نظر بگیریم

 پرستاران، از طریق نظارت و مراقبت مستمر، سلامت جسمی و روانی عزیزان خود را تضمین می‌کنند. بهترین مکان برای نگهداری از سالمندان نیز، در خانه‌های خودشان است؛ زیرا سالمندان در این محیط، احساس راحتی و امنیت بیشتری می‌کنند و به همین دلیل، سالمندان در برخورد با مشکلات، همکاری بیشتری دارند. اما برای انتخاب پرستار سالمند برای پرستاری از سالمند در تهران، فاکتور‌هایی وجود دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

 • پرستاران سالمند، آگاهی لازم را در خصوص نقش‌ها و وظایف خود دارد؟
 • آیا مرکز اعزام پرستار قابل اعتماد است؟
 • آیا مرکز اعزام خدمات درمانی، به شما امکان دسترسی 24 ساعته به مراقبت‌های پزشکی را می‌دهد؟
 • آیا پرستار متخصص، دوره‌های لازم را گذرانده است؟
 • آیا پرستار موردنظر، رفتار اجتماعی قابل قبولی دارد؟
شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت

استخدام پرستار در تهران از شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت

پرستاران مجرب ما با دانش و تخصص حرفه‌ای و سال‌ها تجربه پرستاری در کنار سالمندان عزیز شما خواهند بود. تفاوت ما با دیگران در کیفیت ارائه خدمات پرستاری در منزل بصورت تمام وقت، نیمه وقت و روزانه، قیمت و تخصص پرستاران ماست. جهت دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره تلفن 02177135890 02177240772  با ما در ارتباط باشید.

هزینه پرستار سالمند در منزل تهران

قیمت پرستار سالمند در تهران باید این نکته را مد‌نظر داشته باشیم که، هزینه پرستاری سالمند در منزل، با نرخ‌های متفاوتی محاسبه می‌شود. هزینه پرداختی به پرستار، بستگی به نوع خدمات پرستاری سالمند و شیفت کاری او دارد. باید گفت اگر سالمندان شما، بیماری خاصی نداشته باشند، هزینه این خدمات کمتر محاسبه شده، اما اگر سالمندان، مبتلا به بیماری‌های حاد یا مزمن باشند، با توجه به میزان تجربه‌ پرستار و نگهدار سالمند، هزینه‌ها متفاوت است. این پشتیبانی، در قالب‌های ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی ارائه می‌شود. برای اطلاع از قیمت های خدمات و حقوقی که برای پرستاری سالمند در نظر گرفته می‌شود، بر اساس شرایط کاری و شیفت کاری او و…  تعیین می‌شود. برای اطلاع از قیمت پرستار سالمند در منزل تهران و تعرفه های خدمات پرستاری ما با مشاوران ما از طریق شماره تلفن  ۰۲۱۷۷۱۳۵۸۹۰ – ۰۲۱۷۷۲۴۰۷۷۲ تماس بگیرید.

 • هزینه‌های نگهداری برای تمامی خدمات پرستاری سالمند، به صورت ۲۴ ساعته
 • هزینه‌های پرستاری سالمند، به صورت روزانه
 • هزینه نگهداری و پرستاری سالمند به صورت پاره‌ وقت

پرستاری سالمند

نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل تهران

تعدادی از سالمندان، به دلیل شرایط جسمانی و افزایش سن، به مراقبت‌های پزشکی و درمانی احتیاج داشته که در این صورت می‌توانند، از خدمات نگهداری از سالمند در منزل استفاده کنند. پرستار سالمند می‌تواند، علاوه بر مراقبت از سالمند، به مدیریت امور منزل، امور مالی، و کنترل و درمان بیماری‌های مزمن سالمندان، کمک کرده و در صورت نیاز، به اعضای خانواده‌ی سالمند نیز، آموزش دهند.

انواع پرستاری از سالمند در منزل

 • همدم سالمند

خیلی از افراد با وجود این که سالمند آن ها دچار هیچ عارضه و بیماری جسمانی نیست، نیازمند هدم و هم صحبت برای سالمند خود هستند که علاوه بر کمک به انجام کارهای روزمره و شخصی سالمند در ساعت تنهایی همدم و هم صحبت آن باشد، تا سالمند احساس تنهایی نکند. بسیاری از سالمندان با افزایش سن و پذیرش این که دیگر قادر به انجام کارهای که قبلا مورد علاقه شان بوده به تنهایی نیستند و همصحبتی ندارند دچار افسردگی می شوند. همدم سالمند باید مهربان و خوش اخلاق باشد تا سالمند بتواند با آن ارتباط خوبی برقرار کند.

 • پرستار خانم برای سالمند

برترین ویژگی اخلاقی پرستار صبر و انعطاف پذیر بودن آن می باشد، با توجه به تعصبات اعتقادی و فرهنگی خیلی از بانوان و خانواده‌ های سالمند، برای این که سالمند راحت تر با پرستار خود ارتباط برقرار کند و کمک در انجام امور روزانه و شخصی خود با پرستار خانم راحت تر هستند. وظایف و شرایط کاری استخدام پرستار خانم و آقا هیچ تفاوتی باهم ندارد. ولی بعضی از خانواده با وجود داشتن سالمند خانم، استخدام پرستار خانم در انجام امور کارهای شخصی و مراقبت های بهداشتی از جمله: استحمام کردن، تعویض لباس، بردن به دستشویی و اگر سالمند پوشکی باشد تعویض پوشک، وصل کردن سوند، با توجه به شرایط جسمی سالمند راحت‌تر هستند.

 • پرستار خصوصی سالمند

مراقبت از سالمند می تواند یک شغلی استرس زا و در عین حال پراهمیت و با ارزش باشد. از آنجایی که وجود سالمندان برای ما بسیار عزیز و قابل احترام می باشند، خیلی از فرزندان برای رفاه حال والدین و نگهداری و مراقبت از آن ها، پرستار خصوصی به صورت نیمه وقت یا تمام وقت استخدام می کنند تا خیالشان از شرایط و رفاه حال والدینشان راحت باشد.

 • پرستار سالمند پوشکی

یکی از مهمترین مسائلی که خانواده هایی که سالمند در منزل دارند، درگیر هستند، زمانی است که سالمند آن ها توانایی کنترل ادرار و رفتن به سرویس بهداشتی برایشان مقدور نمی باشد و باید پوشک شود. نظافت و مراقبت های بهداشتی و تعویض زود به زود پوشک که از عفونت های مجاری ادراری و دیگر عفونت ها جلوگیری شود بسیار حائز اهمیت می باشد. استخدام پرستار سالمند در تهران در این مواقع کار بسیار عالی است .

شاید خیلی از افراد به دلیل مشغله‌ی کاری یا رسیدگی به فرزندان نتوانند از عهده‌ی مراقبت و نگهداری سالمند خود بر بیاینند. پرستار حواسش هست که چه زمانی و چطور تعویض پوشک انجام دهد که سالمند شما دچار بیمارهای عفونتی و التهابی نشود. مراقبت های بهداشتی و استحمام کردن زودبه زود بیمار باعث جلوگیری از آسیب سالمند از دیگر بیماری ها می شود.

 • نگهداری از سالمند شیفت شب

با افزایش سن خیلی از افراد دچار زوال عقل، آلزایمر و مشکلات بی خوابی می شوند یا این که خیلی از سالمندان در طول ساعت شب عادت دارند چندین بار از خواب بیدار شوند. تمام این شرایط برای سالمند شما خطراتی از قبیل: افتادن زمین، گم شدن و حوادث ناگوار دیگری ممکن است اتفاق بیفتد. استخدام پرستار در شیفت شب احتمال این خطرات را کمتر می کند و آرامش و آسایش شما و سالمندتان حفظ می شود. پرستار شیفت شب بسیاری از مسائل رفاهی و امنیتی سالمند را در هنگام شب بررسی می کند تا خطر و حادثه‌ای برای سالمند اتفاق نیوفتد.

پرستار مرد برای سالمند

همان طور که قبلا بیان کردیم مزایا و شرایط استخدام پرستار خانم و آقا هیچ تفاوتی با ندارد. فقط این که خیلی از خانواده ها با توجه به مسائل اعتقادی و مذهبی و جنسیت سالمند و مراقبت‌های بهداشتی و کمک درمانی، تعیین می کنند که مایل به استخدام پرستار خانم یا آقا هستند.

پرستار سالمند در منزل ساعتی

بسیاری از خانواده ها شرایط و نگهداری از سالمند خود را دارند و تمایل دارند در بعضی از ساعت ها در طول روز به دلایل مختلف از جمله کمک در مراقبت های بهداشتی مانند استحمام کردن، تعویض پوشک، گرفتن ناخن و غیره…یا کمک به کارهای منزل، کمک به خدمات درمانی سالمند پرستار استخدام کنند. شرکت خدمات پرستاری نیکوکاران سلامت تمام سعی و تلاش خود را بر این هدف گذاشته است که همه خانواده های ایرانی و افراد جامعه در آرامش و رفاه کامل زندگی کنند با استخدام بهترین و مجرب ترین پرستاران و خدماتی که این شرکت و پرستارانی که اعزام می کند ارائه می دهند، شادی را به خانواده شما بازگردانیده است.

پرستار نیمه وقت سالمند

هر کسی مایل است که در منزل خود زندگی کند و از آن دور نشود. سالمندان نیز محیط خانه را به بیرون ترجیح می‌دهند. ولی با این حال ممکن است شما زمان کافی را جهت نگهداری از سالمندان در خانه نداشته باشید. در این مواقع استخدام یک پرستار نیمه وقت سالمند می‌تواند به شما کمک‌های بسیاری بکند.کمک گرفتن از مراقب سالمند و نگهداری و مراقبت از سالمند در منزل بهترین روش جهت بهبودی و آرامش او است.

 • پرستار تمام وقت در منزل
 • پرستار شبانه روزی سالمند
 • پرستار روزانه سالمند
انواع پرستار سالمند  وظایف  تایم کاری  
پرستار نیمه وقت  کمک به انجام کارها و یادآوری دارو  24 ساعته 7 روز هفته  
پرستار تمام وقت  انجام تمام کارهای مربوط به سالمند  24 ساعته 7 روز هفته 
پرستار شبانه روزی سالمند  انچام کارهایی مانند حمام کردن، توالت کردن، خرید، نظافت منزل، یادآوری داروها و سایر موارد  24 ساعته 7 روز هفته 
پرستار روزانه سالمند  انچام تمام کارهای مراقبتی سالمند  24 ساعته 7 روز هفته 
همدم سالمند  همراهی با سالمند در امور مختلفی مانند تفریج، پیاده‌روی و فعالیت‌های اجتماعی  24 ساعته 7 روز هفته 
پرستار خانم برای سالمند  انچام تمام کارهای مراقبتِی، نظافت منزل، کارهای شخصی، حمام کردن و سایر موارد برای بانوان سالمند  24 ساعته 7 روز هفته 
پرستار خصوصی سالمند  ارائه خدمات همه‌جانبه برای پوشش تمام نیازهای درمانی و عاطفی سالمند  24 ساعته 7 روز هفته 
پرستار سالمند پوشکی  تعویض پوشک، جمام کردن، نظافت شخصی سالمند و یادآوری داروها  24 ساعته 7 روز هفته 
پرستار مرد برای سالمند  مراقبت کامل و انچام تمام کارهای شخصی آقایان سالمند  24 ساعته 7 روز هفته 
پرستار سالمند آلزایمری  انجام تمام کارهای شخصی سالمند، حمام یا توالت کردن، مصرف به‌موقع داروها  24 ساعته 7 روز هفته 
پرستار سالمند سالم  انچام تمام کارهایی که سالمند نیاز دارد  24 ساعته 7 روز هفته 

مزایای نگهداری سالمند در منزل چیست؟

نگهداری از سالمند در منزل باید دارای مزایایی باشد که باعث شود، افراد در سراسر جهان، مراقبت از سالمند خود را، به یک پرستار سالمند مجرب بسپارند. هنگام مراقبت از سالمند، ممکن است نیاز باشد عوامل مختلفی مانند: ناتوانی‌ها و معلولیت‌های جسمی، ابتلا و تشخیص بیماری‌های جدید، مراقبت از سالمندان پس از جراحی، مراقبت از سالمندان با ناتوانی‌های شدید و عملکردهای خاص زندگی، در نظر گرفته شوند. با در نظر گرفتن این ملاحظات، مراقبت در منزل توسط یک پرستار مجرب، بهترین گزینه برای سالمندان است. پرستاری سالمند مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • راحتی و ایمنی بیشتر
 • مراقبت به صورت شخصی
 • بهبودی سریع‌ تر بعد از جراحی
 • توجه مستقیم به سالمند
 • استخدام فردی برای انجام خدمات پرستاری سالمند از نظر اقتصادی به صرفه است
 • حفظ آرامش روحی سالمند
 • امنیت و استقلال
 • استفاده از وسایل شخصی که سالمند به استفاده از آن‌ها عادت کرده است.
 • بازیابی روابط عاطفی میان سالمند و افراد خانواده

 

مزایای-نگهداری-سالمند-در-منزل

پیش از استخدام نگهدار سالمند چه سوالاتی بپرسیم؟

امروزه با افزایش میزان حجم کاری و دغدغه‌های افراد، هر کسی ممکن است به پرستاری از سالمند یا پرستار کودک نیاز پیدا کند. به این دلیل باید بتوانید پرستار کاربلد و سالمی را پیدا و استخدام کنید تا بعدا دردسر و مشکلاتی گریبان گیرتان نشود. حال زمان این است که بدانید پیش از استخدام پرستار سالمند باید چه سوالاتی از او بپرسید؟ برای اینکه بتوانید خیال خود را از بابت سالم و حرفه‌ای بودن پرستار راحت کنید، باید سوالات حرفه‌ای از او بپرسید. اگر به پرستار کودک نیز نیاز دارید مقاله نکات پیش از استخدام پرستار کودک تمامی اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیارتان قرار می‌دهد. برخی از سوالاتی که باید از پرستاران سالمند پرسیده شود، شامل موارد زیر هستند:

 1. آیا در دوره‌ های گوناگونی در حوزه پرستاری شرکت کرده‌اید؟ شرکت در دوره‌های روانشناسی و مراقبت از سالمندان مهم بوده و هر پرستاری باید در آن‌ها شرکت کند.
 2. آیا تا به حال از سالمندی پرستاری کرده‌اید؟ اگر بله، چند سال تجربه دارید؟
 3. از نیازهای فرد سالمند آشنایی دارید؟ سالمند نیازمند توجه، روحیه و… بوده که یک پرستار خوب باید قادر به تامین آن‌ها باشد.
 4. چه مقدار نیاز به استراحت و مرخصی در ماه دارید؟ معمولا جمعه‌ها زمان استراحت پرستار بوده و طبق قانون کاری ۲ روز در ماه حق مرخصی دارد.
 5. چند ساعت در روز امکان کار کردن دارید و آیا امکان نگهداری از سالمند به صورت شبانه روزی را خواهید داشت یا خیر؟ ساعات کاری یک پرستار و مراقب سالمند، معمولا در طول روز ۸ الی ۹ ساعت بوده که در مواقع ضروری ۲۴ ساعته خواهد شد.
 6. چرا در شغل پرستاری سالمند فعالیت دارید؟ پاسخ این سوال می‌تواند علاقه، نیازمند کار یا پول و هر چیز دیگری باشد.
 7. آیا امکان انجام امورات منزل را نیز دارید یا خیر؟ انجام امورات منزل در وظایف پرستار نبوده و معمولا در مواقع ضروری می‌توانید در قبال حقوق بالاتر، از او انجام این امورات را بخواهید.
 8. درباره خصوصیات یک پرستار خوب چه اطلاعاتی دارید؟ یک مراقب سالمند ماهر باید دارای خصوصیات دلسوز، حرفه‌ای، صبور، درک بالا و… باشد.
 9. چه مقدار حقوقی در نظر دارید؟ حقوق نگهداری سالمند در منزل برحسب ساعات کاری او محاسبه می‌گردد.

خانه-سالمندان-یا-پرستاری-از-سالمندخانه سالمندان یا پرستاری از سالمند 

با بالا رفتن سن والدین مواظبت و تامین سلامتی آن‌ها به دغدغه اصلی فرزندان تبدیل می‌شود. استفاده از پرستار یا فرستادن والدین به خانه سالمندان دو گزینهاست که فرزندان در اختیار دارد. به دلیل وابستگی عاطفی سپردن والدین به خانه سالمندان کار بسیار سختی است. اگر تصمیم بگیرید که والدین خود را به خانه سالمندان بسپارید با واکنش منفی دوستان، آشنایان و نزدیکان روبرو خواهید شد. با‌این‌حال، فراموش کردن مصرف به‌موقع داروها، عدم تعادل سالمندان هنگام نشستن یا ایستادن و ناتوانی در انجام کارهای روزانه مراقبت از آنها را بسیار سخت می‌کند

خدمات پرستار سالمند 

خدمات خانه سلمندان 

انجام تمام کارهای شخصی سالمند مانند حمام، توالت، خرید، آشپزی و غیره در منزل   مکانی امن برای نگهداری و مراقبت از سالمندانی که نمی‌توانند تنهایی زندگی کنند. 
تعیین زمان معین برای حضور پرستار در خانه برای رسیذگی به سالمند  دغدغه‌ای درباره تامن غذا، یادآوری دارو و انجام کارهای شخصی سالمند ندارید.  
قابلیت استخدام پرستار شبانه‌روزی یا خصوصی برای مراقبت دائمی از سالمند  در تمام ساعت شبانه‌روز به خدمات پزشکی دسترسی دارید. 
عدم خروج سالم از خانه برای انجام کارهای شخصی  سالمند می‌تواند در تفریجات گروهی مانند زیارت و ساحت با سایر سلمندان شرکت کند. 
عدم محدودیت برای مقالات والدین  هزینه نگهداری از سالمندان در ان مکان بسیار زیاد است.  
هزینه کمتر و مراقبت بهتر  سازگاری و تطابق اغلب سالمندان برای زندگی در مجیط جدید کم است.   
عدم احساس استرس یا سرخوردگی به دلیل دوری از خانه و فرزندان  محدودیت های زمانی برای ملاقات فرزندان با والدین وجود دارد. 

پرستار برای سالمند حرفه ای چه چیزهایی را باید بداند؟

سالمندان نیازها و خواسته‌های بسیاری دارند که تنها یک مراقب سالمند حرفه ای با آگاهی از آن‌ها می‌تواند فرد سالخورده‌ ای را نگه دارد. هر پرستار سالمند به حدی توانایی و تجربه دارد که بتواند از عهده مسائل بسیاری بربیاید. حال این پرستار باید چه چیزهایی را بداند؟

 1. او باید از شرایط جسمی و روحی سالمند آگاهی کاملی داشته باشد و اموراتی را جهت بهبودی او انجام دهد.
 2. از اخلاقیات و روحیات سالمند باخبر بوده تا امکان استفاده از روش‌های درستی را فراهم کند.
 3. پرستاران سالمند باتجربه باید روحیه مناسبی برای نگهداری از سالمند داشته باشند و بتوانند وظایفشان را به خوبی انجام دهند.
 4. هر پرستار ماهری که با سالمندان سر و کار دارد باید با انواع داروها و نحوه مصرف و زمان‌ آن‌ها آشنایی داشته باشد. چرا که او موظف به مراقبت درست از سالمندان است و در صورت بروز هر بیماری، باید بتواند داروی مناسبی را ترجیح داده و به بیمار بدهد.
 5. از شماره تلفن‌های خانواده و اطرافیان سالمند باخبر باشد تا در مواقع ضروری بتواند به آن‌ها اطلاع رسانی کند.
 6. این پرستار باید از تمامی توانایی‌ها و مهارت‌های لازم جهت نگهداری از سالمند آگاهی داشته باشد.

شرکت-پرستاری-نیکوکاران-سلامتچرا از شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت پرستار استخدام کنیم؟

مجموعه نیکوکاران سلامت یکی از سازمان‌های معتبر و قابل اطمینان در حوزه ارائه خدمات پرستاری است. ما با چندین سال سابقه در زمینه خدمات مراقبت از سالمند موفق به کسب تجربه و استخدام پرستاران توانا و ماهر شده‌ایم. پرستاران سالمند مجرب این مرکز به دلیل روحیه بالا، رفتار مناسب، تجربه و مهارت‌ بهترین انتخاب برای نگهداری از سالمندان هستند. شرکت پرستاری ما در زمان استخدام بابت بسیاری از مسائل به شما تضمین‌ می‌دهد.با بررسی و چک کردن مجوزهای این سازمان می‌توانید خدمات و تجربیات را تحلیل کرده و سالمندان خود را با خیالی راحت به ما بسپارید.

پرستار سالمند

چرا به پرستار سالمند نیاز داریم؟

سالمندان از نظر روحی و جسمی، نیاز به توجه و مراقبت زیادی دارند؛ چرا که در دوران سالمندی، بیشتر در معرض ابتلا به بیماری‌ها بوده و شاید حساسیت بیشتری نسبت به قبل داشته باشند؛ بنابراین، پرستاری سالمند در منزل ، امری ضروری است. مراقبت از یک عضو سالمند خانواده، یک کار چالش برانگیز است؛ به ویژه زمانی که همه اعضای خانواده در حال کار یا حضور در دانشگاه و مدرسه هستند. در چنین شرایطی، در صورتی که زمان، تجربه و مهارت کافی برای نگهداری از یک سالمند ندارید، قطعاً بهترین راه حل، استخدام یک پرستار مجرب برای پرستاری از سالمند در منزل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس با ما