پرستار خانم برای سالمند

پرستار خانم برای سالمند به طور معمول رسیدگی به امور درمانی و بهداشتی بانوان سالمند را انجام می‌دهد. پرستاران خانم از دلسوزی بیشتری برخوردارند و با آرامش و صبر، از سالمند شما در منزل مراقبت می‌کنند و از این رو، دغدغه‌های خانواده‌ها را برطرف می‌کنند. با حضور پرستار سالمند مجرب، نگرانی‌های شما از بابت نگهداری سالمندان با توجه به زندگی پرمشغله‌ی کاری‌تان، برطرف می‌شود. شما می‌توانید جهت استخدام پرستار زن برای سالمند خویش، به شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت مراجعه کنید.

پرستار خانم برای سالمند

انواع پرستار سالمند خانم

پرستار 24 ساعته

پرستار شبانه روزی-24 ساعته

null

پرستار روزانه-ساعتی

پرستار پاره وقت

پاره وقت

null

12 ساعت-پرستار پاره وقت

استخدام پرستار

پرستار خانم جهت سالمند

برترین و مهم‌ترین خصوصیات اخلاقی پرستار خانم در منزل، صبور و انعطاف‌پذیر بودن اوست. با توجه به مسائل اعتقادی و مذهبی، خیلی از بانوان سالمند و خانواده‌های آن‌ها، برای این که سالمند آن‌ها راحت تر با پرستار ارتباط برقرار کند، دنبال پرستار خانم برای سالمند خود می‌باشند. وظایف کاری و شرایط استخدام پرستار خانم برای سالمند و پرستار آقا باهم تفاوتی ندارند، فقط این که خیلی از خانواده‌ها برای کارهای شخصی سالمند خانم نیاز به پرستار خانم دارند. کارهایی از قبیل: استحمام کردن، تعویض پوشک (اگر سالمند پوشکی باشد)، همراهی کردن به سرویس بهداشتی، وصل کردن سوند و غیره، می‌باشند.

علت تقاضای پرستار زن برای سالمند

از آنجایی که خیلی از سالمندان ترجیح می‌دهند به جای رفتن به خانه‌ی سالمندان و مراکز درمانی، در خانه‌ی خود تحت مراقبت باشند، فرزندان آن‌ها تصمیم به استخدام پرستار در منزل می‌گیرند تا سالمند آن‌ها در خانه‌ی خود احساس آرامش و رفاه بیشتری داشته باشد و دیگر اینکه خیال‌شان از بابت نگهداری و مراقبت از سالمند خود راحت باشد. با توجه به مسائل عقیده‌ای و اعتقادی، خیلی از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند پرستار خانم برای سالمند خود استخدام کنند تا سالمند آن‌ها با پرستار خانم ارتباط بهتری برقرار کند و هم این که در کمک کردن به انجام امور شخصی و بهداشتی سالمند خود، راحت‌تر هستند.

یکی دیگر از دلایل درخواست پرستار خانم جهت سالمند، طبق آمار و ارقام به دست‌آمده، این است که سالمندان با پرستار خانم بهتر و راحت‌تر ارتباط برقرار می‌کنند و باعث افزایش روحیه و ایجاد آرامش در سالمندان می‌شود. یکی از مهم‌ترین کارهای پرستاری، رفتار و خلق و خوی خوب با بیمار و سالمند می‌باشد. از آنجایی که خیلی از پرستاران خانم روحیه‌ی لطیف و مهربانی دارند، سالمند راحت‌تر می‌توانند با پرستار خانم در منزل کنار بیایند.

مزایای استخدام پرستار خانم

یکی از مهم‌ترین مزایای استخدام پرستار خانم در منزل این است که فرزندان خیال‌شان از بابت نگهداری و مراقبت از سالمندان خود راحت می‌باشد. دیگر اضطراب و استرس تنها ماندن آن‌ها را در منزل ندارند. پرستار حواسش به دادن داروها سالمند در راس ساعت مقرر می‌باشد و اگر نیاز به کمک در انجام کارهای شخصی باشد، سالمند را همراهی می‌کند.

مزایای پرستار خانم برای سالمند

استخدام پرستار خانم جهت سالمند از مرکز خدمات پرستاری

یکی از مهم‌ترین دلایل استخدام پرستار خانم در منزل از مراکز خدمات پرستاری این است که در صورت هر گونه نقض وظایف که بر عهده‌ی پرستار بوده، مرکز خدمات پرستاری اقدام به رفع آن کرده و در صورت نیاز، یک پرستار دیگر اعزام می‌کند. پرستارانی که از طرف مرکز خدمات پرستاری (نیکوکاران سلامت) اعزام می‌شوند، همگی دارای مجوز و مدرک تحصیلی بوده و سابقه‌ی سوءپیشینه هم ندارند.

تفاوت استخدام پرستار خانم در منزل با پرستار بیمارستان

پرستار خانم در منزل شخصی است که سالمند می‌تواند به طور منظم با سالمند در مورد احساس فیزیکی و عاطفی خود صحبت کند. پرستار مسئولیت آن را دارد که از رفاه و آسایش سالمند شما اطلاع دقیق داشته باشد و درصورت بروز هرگونه اختلال در وضعیت جسمانی و رفاهی سالمند، درصدد رفع آن بپردازد. مهم‌ترین حسن استخدام پرستار در منزل در این است که سالمند شما، به محیط منزل خود آشناست و استقلال و عزت نفس خود را حفظ می‌کند. بهترین کاری که فرزندان می‌توانند در حق والدین خود، برای آرامش و رفاه آن‌ها انجام دهند، استخدام پرستار حرفه‌ای و باتجربه نسبت به تجهیزات پزشکی و مراقبت‌های پزشکی است. اگر می‌خواهید به عزیزان خود بهترین هدیه را در زمان سالمندی و کهنسالی بدهید، استخدام پرستار در منزل گزینه‌ی مناسبی است. هر فردی در زمان پیری دوست دارد در منزل خود باشد؛ پس با استخدام پرستار در منزل، آرامش و دلگرمی را به سالمندان هدیه می‌دهید.

مرکز خدمات پرستاری نیکوکاران سلامت با استخدام پرستاران خانم و آقا به صورت شبانه روز، نیمه‌وقت و تمام‌وقت، در خدمت شما عزیزان می‌باشد که پرستارانی باتجربه و مسئولیت پذیر برای مراقبت و نگهداری از سالمندان شما اعزام کند.

چرا نیکوکاران سلامت؟
null

مراقبت و نگهداری توام با تجربه و تعهد

null

پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای

null

موسسه رسمی و دارای مجوز از وزارت بهداشت

null

دستمزد پرستاری متناسب با بودجه شما و تعرفه‌های رسمی

null

خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی

null

نظارت مستمر بر روند انجام کار

فهرست
تماس با ما