استخدام پرستار

استخدام پرستار

استخدام پرستار در منزل تهران و حومه شامل پرستار سالمند، همیار سالمند، مراقب و نگهدار سالمند، پرستار کودک و مراقبت و نگهداری از کودک در منزل می‌باشد. استخدام و اعزام پرستار مجرب، متخصص و آموزش دیده با بهترین قیمت از شرکت پرستاری معتبر نیکوکاران سلامت مجوز وزارت بهداشت ممکن است. استخدام پرستار بصورت ساعتی، نیمه وقت، تمام وقت (شبانه روزی) ممکن است.

نگهداری-سالمند

انواع پرستار در منزل نیکوکاران

null

پرستار سالمند

null

پرستار کودک

پرستار پاره وقت

پرستار بیمار

null

پرستار خانم و آقا

استخدام پرستار

پرستار در منزل، شخصی است که مسئولیت مراقبت و پرستار شخصی است پرستار سالمند، بیماران و کودکان را بر عهده دارد. بسیاری از مردم، به دلیل مشکلات حرکتی، کهنسالی و ابتلا به بیماری‌های خاص، ترجیح می‌دهند در منزل بمانند تا به بهبودی کامل برسند. در چنین شرایطی، استخدام پرستار، برای ارائه کلیه خدمات پزشکی در منزل به بیماران، امری ضروری است. علاوه بر این، اگر شما هم جزو والدینی هستید که شاغلید و فرصت نگهداری از کودکان خود را در طول روز ندارید، می‌توانید مسئولیت نگهداری از کودک خود را به خدمات مراقبتی شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت، بسپارید. پرستار در منزل، وظایف بسیاری را بر عهده دارد که بیشتر آن‌ها در مسیر درمان بیمار است و استخدام پرستار در منزل، به دلیل آشنایی کامل پرستار با فرآیندهای درمانی، روند بهبودی بیماری را تسریع می‌کند و در صورت نیاز، می‌تواند خدمات درمانی مورد‌نیاز شما را ارائه دهد. شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت، با بیش از چندین سال سابقه در زمینه اعزام پرستار به منزل، توانسته رضایت مخاطبان بسیاری را جلب کند؛ چرا که پرستاران حاضر در این موسسه، آموزش‌دیده و با‌تجربه هستند و از فیلتر‌های سخت استخدامی، عبور کرده‌اند.

استخدام انواع پرستار در منزل

استخدام پرستار، بسته به نوع نیاز افراد و وضعیت آن‌ها انجام می‌شود که در ادامه، به انواع پرستار در منزل که به افراد، خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهند، اشاره خواهیم کرد.

پرستاری از سالمندان: سالمندان، به دلیل کهولت سن خود، قادر به انجام وظایف روزمره نیستند و استخدام پرستار می‌تواند، به آن‌ها در انجام فعالیت‌های روزمره، کمک کند.

پرستار بیماران: استخدام پرستار در منزل، برای بیمارانی که برای مدت طولانی از یک بیماری رنج می‌برند یا بیمارانی که پس از جراحی، به مراقبت‌های ویژه احتیاج دارند، می‌تواند مفید باشد.

پرستاری از کودک: استخدام پرستار کودک ، مناسب خانواده‌هایی است که پدر و مادر، هر‌ دو شاغل هستند و نیاز دارند، در زمان عدم حضور آنان، از کودک، نگهداری و مراقبت شود. بسته به نیاز خانواده، پرستار کودک می‌تواند، بصورت شبانه‌روزی یا ساعتی، خدمات مورد‌ نیاز را ارائه کند.

خدمات پرستاری از سالمندان

در موارد بسیاری در اطراف خود، شاهدیم که سالمندان، برای انجام کارهای روزمره خود، نیاز به کمک دارند. همچنین فرزندان آن‌ها به دلیل مشغله‌های کاری، زمان رسیدگی و مراقبت از آن‌ها را نیز ندارند. افراد مسن، از نظر عاطفی، حساس‌تر هستند و حتی ممکن است، نیاز داشته باشند که در طول روز، با شخصی صحبت کنند. در چنین شرایطی، فرستادن یک سالمند به خانه سالمندان، می‌تواند تاثیرات مخربی بر روحیه سالمند داشته باشد. پرستاری از سالمند در منزل، علاوه بر نگهداری و مراقبت از سالمندان شما، باعث ایجاد آرامش خاطر در آن‌ها نیز، خواهد شد. از آنجایی که همه افراد، در خانه احساس راحتی بیشتری می‌کنند، نیاز به استخدام پرستار، مخصوصاً برای سالمندانی که در منزل تنها هستند، امری ضروری به شمار می‌رود.

خدمات پرستاری از بیماران

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بیماری در منزل داشته باشید که به هر دلیلی، توانایی حضور در بیمارستان را نداشته و ترجیح می‌دهد، دوران نقاهت خود را در منزل، سپری کرده و شما نیز، توانایی نگهداری از او را ندارید. در چنین شرایطی و یا در شرایطی که یک بیمار، از بیمارستان مرخص شده است اما هنوز نیاز به مراقبت دارد، استخدام پرستار در منزل، بهترین راهکار، برای این افراد است. پرستاران متخصص، می‌توانند کلیه خدمات بالینی مانند: بانداژ، اکسیژن درمانی، مراقبت در منزل و غیره را ارائه دهند. علاوه بر این، برخی از بیماران ممکن است، به خدمات پرستاری و مراقبت مداوم نیاز داشته باشند که در اینصورت، اعزام پرستار تمام وقت، می‌تواند نیازهای بیمار را به طور کامل برآورده کند. پس می‌توانید، برای درخواست خدمات شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت مانند استخدام پرستار کودک، مراقب سالمند، همیار سالمند با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خدمات پرستاری از کودکان

پدر و مادر‌ها دوست دارند در تمامی لحظه‌های کودکانشان در کنارشان باشند و بزرگ شدن عزیزان خود را تماشا کنند. با این حال، گاهی اوقات والدین، به دلیل مشغله کاری، نمی‌توانند از فرزند خود، مراقبت کنند. در این شرایط، استخدام پرستار کودک در منزل، می‌تواند بهترین کمک، برای مراقبت از کودک ، در هر سنی باشد. پرستار در منزل، به شما کمک می‌کند تا کودک خود را با خیالی آسوده در خانه بگذارید؛ بدون اینکه نگران تحصیل، رشد و سلامتی او باشید.

خدمات پرستار در منزل

به طور کلی، پرستار در منزل، در انجام فعالیت‌های روزانه، به بیمار کمک می‌کند و گاهی اوقات نیز، مسئول تجویز و مصرف دارو نیز، می‌باشد. همچنین، از بیماران ترخیص شده مراقبت می‌کند و در امور منزل نیز، همکاری می‌کند. از مهمترین خدمات و وظایف پرستار، عبارتند از:

 • جمع آوری اطلاعات در مورد شرایط پزشکی، برنامه‌های درمانی و سوابق پزشکی
 • کنترل علائم حیاتی بیمار
 • کمک در امور تعویض و شستشوی البسه
 • کمک به بیمار، برای جابجایی تخت و ویلچر
 • ماساژ سالمندان و بیماران در صورت نیاز
 • جا‌بجایی بیمار و پیشگیری از زخم بستر
 • تعویض روتختی و ملحفه بیمار
 • کمک حرکتی برای بیماران بدون حرکت
 • بررسی علائم بیمار، برای کبودی، خون در ادرار، زخم‌ها و شرایط پوستی
 • بهداشت شخصی بیمار (مانند حمام کردن، کوتاه کردن مو، اصلاح موهای بدن و غیره)
 • تعویض پانسمان در منزل
 • خدمات ساکشن
 • تزریقات در منزل
 • ‌کلیه خدمات نمونه‌گیری
 • خدمات لوله بینی در معده

هزینه استخدام پرستار در منزل

تعیین هزینه استخدام پرستار در منزل، به موارد زیادی بستگی دارد. برخی از این موارد، مربوط به وضعیت بیمار است و برخی دیگر، به نوع خدمات و نحوه ارائه آن، توسط پرستار در منزل، بستگی دارد. یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه استخدام پرستار، می‌تواند تعداد ساعاتی باشد که پرستار، صرف مراقبت از بیمار می‌کند. زمان مورد نیاز، برای مراقبت‌های پرستاری، ارتباط مستقیمی با وضعیت بیمار داشته و به طور کلی، شرکت خدمات پرستاری در منزل، به دو روش ساعتی و 24 ساعته، تقسیم می‌شود. بدون شک، استفاده از خدمات 24 ساعته نیاز به صرف هزینه بیشتری دارد. موسسه خدمات درمانی و مراقبتی نیکوکاران سلامت، به عنوان یکی از با‌تجربه‌ترین مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل، در فواصل زمانی شبانه‌روزی و ساعتی، خدمات مورد‌نیازتان را به شما عزیزان، ارائه می‌دهد.

استخدام پرستار شبانه روزی در منزل

مراقبت در منزل بیمار، شامل خدمات پرستاری است که توسط پرستاران مجرب و آموزش دیده نیکوکاران سلامت ، ارائه می‌شود. شما می‌توانید، درخواست استخدام پرستار را بصورت ساعتی یا شبانه‌روزی انتخاب کنید و از خدمات قابل ارائه توسط پرستاران متخصص نیکوکاران سلامت، استفاده کنید. خدمات پرستاری شامل: انجام تزریقات، سونداژ، سرم‌تراپی، تنقیه و غیره است که توسط پرستاران ماهر و با تجربه‌ نیکوکاران سلامت، ارائه می‌شوند. متخصصان ما با استفاده از تجهیزات استریل و بهداشتی، درمان یا مراقبت از بیماران را در خانه ارائه می‌دهند. شما می‌توانید، با توجه به نیازهای مراقبتی یا درمانی خود، از خدمات ما استفاده کنید.

 

چرا نیکوکاران سلامت؟

null

مراقبت و نگهداری توام با تجربه و تعهد

null

پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای

null

موسسه رسمی و دارای مجوز از وزارت بهداشت

null

دستمزد پرستاری متناسب با بودجه شما و تعرفه‌های رسمی

null

خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی

null

نظارت مستمر بر روند انجام کار

فهرست
تماس با ما