پرستار سالمند پوشکی در منزل

نگهداری از سالمند پوشکی برای خانواده‌ها گاهی سخت و دشوار است. ممکن است سالمندان بالای 60 سال به دلیل کهولت سن و ناتوانی در نگه داشتن ادرار و مدفوع نیاز به پوشک داشته باشند. ازآنجایی که نگهداری و مراقبت از سالمند پوشکی در منزل با توجه به رعایت صحیح اصول پوشک کردن، برای اینکه سالمند زخم بستر نگیرد سخت می‌باشد، فرزندان تصمیم به استخدام پرستار سالمند در منزل می‌گیرند تا هم والدین آن‌ها در رفاه و آرامش بیشتری باشند و همچنین خودشان خیالشان از بابت نگهداری و مراقبت از تعویض به موقع پوشک سالمندشان راحت شود. برای اعزام پرستار مجرب و حرفه ای از شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت برای سالمندان پوشکی خود همین الان تماس بگیرید.

پرستار-سالمند-پوشکی

انواع نگهداری از سالمند پوشکی

null

24 ساعت (بصورت شبانه روزی)

null

8 ساعت در روز (پرستار روزانه)

null

پاره وقت

null

12 ساعت

چرا به پرستار برای سالمند پوشکی نیاز دارید؟

پرستار سالمند پوشکی درواقع به شما کمک می کند تا خیالتان از سلامت و مراقبت‌های بهداشتی عزیزان سالمندتان راحت باشد. پرستار سالمند با توجه به دانش و مهارت‌های لازم جهت تعویض به موقع و نحوه صحیح بستن پوشک سالمند، باعث جلوگیری از بیماری‌های عفونی و زخم بستر می‌شود. حقیقت تلخی که اکثر افراد با پا گذاشتن به سن دچار آن می شوند بی اختیاری مدفوع و ادرار است که باید پوشک شوند گاهی وقت ها افراد یا فرزندان اطلاع درست ازنحوه صحیح بستن پوشک ندارند که این امر باعث صدمه بیشتر به سالمند پوشکی خود می‌شود.

بسیاری سالمندان با افزایش و کهولت سن، با توجه به بیماری‌های جسمی وحرکتی قادربه کنترل ادرار و مدفوع خود نمی‌باشند و نیاز به استفاده از پوشک می شوند. با توجه به این که خیلی از سالمندان هنوز نپذیرفتن که پوشک یک امر طبیعی است که ممکن برای همه افراد با توجه به افزایش سن اتفاق بیوفتد در این دوران دچار افسردگی و سرخوردگی می‌شوند. پرستار سالمند پوشکی باید خیلی با ملایمت و مهربانی با سالمند برخورد و رفتار کند تا به مرور زمان سالمند پوشکی با شرایط خود کنار بیاید.

شرکت خدمات پرستاری در منزل نیکوکاران سلامت با استخدام پرستاران خانم و آقا مجرب و ماهر به مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی در دوران سالمندی هم وطن های عزیز، به شما و عزیزانتان این امکان را می‌دهد که زندگی توام با آرامش و رفاه داشته باشید و نگران سالمندان پوشکی خود نباشید. هر زمان که شما نیاز به پرستار در منزل به صورت نیمه وقت، تمام وقت، شبانه روز داشته باشید در خدمت شما عزیزان هستیم.

نگهداری-از-سالمند-پوشکی

پرستاری سالمند در منزل چگونه انجام می شود؟

بهیار

درخواست بهیار

مراقب و نگهدار

درخواست مراقب و نگهدار

پرستار

درخواست پرستار

چرا نیکوکاران سلامت؟

null

مراقبت و نگهداری توام با تجربه و تعهد

null

پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای

null

موسسه رسمی و دارای مجوز از وزارت بهداشت

null

دستمزد پرستاری متناسب با بودجه شما و تعرفه‌های رسمی

null

خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی

null

نظارت مستمر بر روند انجام کار

فهرست
تماس با ما