پرستار نیمه وقت کودک

پرستار نیمه وقت کودک در منزل برای خانواده‌هایی که نیاز به پرستار بصورت ساعتی یا چند روز در هفته دارند بسیار مناسب است. همچنین بسیاری از والدین برای پرداختن به امور روزانه و یا کاری خود، برای رفاه و آسایش فرزندشان، در زمان‌های معینی از روز (شیفت ظهر یا عصر) پرستار کودک استخدام می‌کنند، تا در انجام امور مربوط به کودک یا کودکانشان آن‌ها را همراهی نماید. اگر شما برای کودکان خود نیاز به پرستار و مراقب مجرب، حرفه‌ای و آموزش دیده دارید می‌توانید از طریق شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت در تهران اقدام کنید و برای استخدام پرستار در منزل از خدمات تخصصی ما در سراسر تهران و حومه تهران بهره ببرید.

پرستار نیمه وقت کودک

انواع پرستار کودک نیمه وقت در منزل

پرستار 24 ساعته

پرستار کودک ساعتی

null

پرستار کودک روزانه

پرستار پاره وقت

پرستار کودک خانم و آقا

null

پرستار کودک خصوصی

انواع پرستار کودک

مراقبت از کودک

درخواست پرستار

پرستار کودک دو قلو

درخواست پرستار

پرستار کودک اوتیسم

درخواست پرستار

هریک از شاخه ها بر‌ اساس نیاز سالمندان، به آنان خدمات ارائه می‌دهند. به عنوان مثال، اگر والدین شما از نظر فیزیکی مناسب هستند و برای انجام امور شخصی و کارهای خانه فقط به کمک و همراهی نیاز دارند، در این صورت یک مراقب و نگهدار، می‌تواند خدمات مراقبت از سالمند را، به خوبی انجام دهد؛ اما گاهی اوقات سالمندان، به دلیل مشکلات جسمی حرکتی نیاز به مراقبت در منزل دارند. در این صورت به یک پرستار سالمند متخصص یا یک بهیار، برای ارائه خدمات درمانی و پزشکی در منزل نیاز است.

استخدام پرستار

چرا باید از شرکت ها پرستار کودک استخدام کنیم؟

از آن جایی که پرستار کودک بیشترین زمان خود را در کنار فرزندان شما می‌گذراند، شاید بیشترین تاثیر را بر روی کودکانتان داشته باشد، پس برای انتخاب پرستار نیمه وقت باید خیلی حواستان را جمع کنید. خیلی از خانواده‌ها برای استخدام پرستار کودک تردید دارند و گاهی نگران تنها ماندن آنها با پرستار در منزل هستند، که پرستار نتواند به خوبی از عهده نگهداری و مراقبت از کودکشان بربیاید.

پرستار کودک نیمه وقت

اگر از مراکز خدمات پرستاری، برای کودک خود پرستار استخدام نمایید خیالتان از بابت نگهداری و مراقبت از فرزند دلبندتان راحت می‌شود، زیرا دفتر خدمات پرستاری با مسئولیت‌ترین و مجرب‌ترین پرستاران را جهت تربیت و بازی با کودکان شما استخدام می‌نماید و در صورت هر گونه اعتراض یا مشکل رسیدگی‌های لازم را خواهد کرد. شرکت خدمات پرستاری نیکوکاران سلامت، برای نگهداری از کودکان در منزل در تمام گروه‌های سنی از نوزادان، خردسالان، بچه‌هایی که به مدرسه می‌روند و یا حتی کودکان اوتیسم یا کودکانی که نیاز به مراقبت‌های ویژه و خاصی دارند پرستارانی حرفه‌ای و با مهارت دارند تا با شما خانواده‌ها در رشد و شکوفایی فرزندان دلبندتان سهیم باشند.

چرا نیکوکاران سلامت؟
null

مراقبت و نگهداری توام با تجربه و تعهد

null

پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای

null

موسسه رسمی و دارای مجوز از وزارت بهداشت

null

دستمزد پرستاری متناسب با بودجه شما و تعرفه‌های رسمی

null

خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی

null

نظارت مستمر بر روند انجام کار

فهرست
تماس با ما