موسسه نگهداری از کودک چه ویژگی هایی دارد؟

موسسه نگهداری از کودک

در شهرهای بزرگ، موسسه‌های بسیاری برای نگهداری از کودکان، وجود دارد. موسسه نگهداری از کودک، یک مرکز اعزام پرستار به منزل است که در راستای مراقبت و نگهداری از کودکان، به خانواده‌ها کمک می‌کند؛ چرا که حمایت از کودکان، یک موضوع مهم و حیاتی است، بنابراین، باید کودک را تنها به موسسه نگهداری از کودک معتبر سپرد. انواع مختلفی از خدمات مراقب کودک وجود دارد. در برخی از مراکز، پرستاران کودک را به خانه می‌فرستند، در حالی که برخی دیگر، مراقبت از کودک را در یک مکان خاص، ارائه می‌دهند. مهمترین نکته در انتخاب این مراکز، حضور پرستاران دلسوز و مسئولیت پذیر و اخذ مجوزهای لازم است. هدف موسسه نگهداری از کودک، ایجاد محیطی شاد و مفرح و با انتخاب بازی‌ها و سرگرمی‌های مناسب است و اولویت آن‌ها رشد ذهنی کودک، می‌باشد. والدین کودکان، معیار‌های متفاوتی در خصوص نگهداری از فرزندان خود دارند؛ برخی از آن‌ها ترجیح می‌دهند، کودکان، در محیط مهد‌کودک و حضور در اجتماع، تربیت شوند، اما برخی دیگر، نگهداری کودک در منزل، توسط پرستار کودک را، بهتر از محیط مهد‌کودک می‌دانند. موسسه نگهداری از کودک نیکوکاران سلامت ، با هدف افزایش سطح سلامت اجتماعی، اقدام به اعزام پرستار، برای نگهداری از کودکان دلبند شما کرده است. اگر می‌خواهید فرزندتان، در محیط امن و آرام منزل رشد کند و تربیت شود، کافیست با کارشناسان ما با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۲۴۰۷۷۲ – ۷۷۱۳۵۸۹۰ در ارتباط باشید تا با مشاوره رایگان از طرف ما، بتوانید بهترین‌ها را برای خود و فرزندتان، انتخاب کنید.

مزایای استخدام پرستار از موسسه نگهداری از کودک

در حال حاضر، موسسات مختلفی برای نگهداری از کودکان و سالمندان ایجاد شده که در آن‌ها، فرآیند اعزام پرستار به منازل، انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید  رژیم غذایی مناسب برای سالمندان بهترین برنامه غذایی برای سالمندان چیست؟

بهره‌مندی از خدمات پرستاری در این موسسات، برای افرادی که شاغل هستند و نمی‌توانند در ساعاتی از روز در کنار فرزند خود باشند، بسیار مفید است.

یکی از مزایای استخدام پرستار کودک از موسسه نگهداری از کودک، در سنین مختلف به خصوص نوزادی، این است که می‌توانید، با اعتماد کامل، کودک را به پرستار بسپارید و نگران رفع نیازهای کودک نباشید.

یکی دیگر از مزیت‌های مهم استخدام پرستار کودک یا نوزاد، این است که به تغذیه صحیح کودک، بصورت روزانه توجه می شود. همچنین، فعالیت‌های بهداشتی کودک مانند ادرار و مدفوع و استحمام، به موقع انجام شده تا کودک، همیشه تمیز باشد و از تمامی بیماری‌های عفونی، مصون بماند.

همچنین، با حضور مراقب کودک و با مراجعه به موقع به مراکز بهداشتی، واکسیناسیون ماهیانه کودک، راس تایم مقرر، انجام می‌شود. حتی در سنین بالاتر، کودکان نیازهای روحی و عاطفی زیادی را احساس می کنند که پرستاران و مراقبان کودک می‌توانند، با همدلی و صحبت‌کردن با او، این نیاز‌ها را رفع کنند.

یکی از سخت‌ترین و مهم‌ترین وظایف پرستاران، مراقبت‌های مامایی است که در صورت آموزش دوره‌های لازم، می‌توانند آن را به درستی انجام دهند. همچنین کودکان، در طول روز، به زمان زیادی برای بازی و سرگرمی نیاز دارند که باید به آن نیز، احترام گذاشت.

پرستاران حاضر در موسسه نیکوکاران سلامت، پس از گذراندن دوره‌های عملی لازم و گذراندن آزمون‌های تئوری و عملی، آماده ارائه خدمات، به شما و کودکان دلبندتان و همچنین مراقبت از سالمندان شما هستند.

ویژگی های موسسه نگهداری از کودک معتبر

پیش از درخواست پرستار، از موسسه نگهداری از کودک مورد‌نظر، بهتر است از مجاز بودن موسسه، اطمینان حاصل کنید. این کار را می‌توانید، با بررسی سوابق موسسه انجام دهید؛ چرا که موسسه‌های معتبر، عموماً دارای سوابق درخشانی در زمینه اعزام پرستار و نگهداری از کودکان هستند.

بیشتر بخوانید  اوتیسم چیست و چه علائمی دارد؟

به این منظور، می‌توانید با نظرسنجی از والدین و مقایسه آن با معیارهای پایه خود، در مورد کیفیت خدمات مراکز و کارکنان، اطلاعات بیشتری کسب کنید. استخدام پرستار کودک، از یک موسسه نگهداری از کودک معتبر، به شما این اطمینان را می‌دهد که با اعتماد کامل، نگهداری از کودک خود را به آن‌ها بسپارید.

از آنجایی که این مراکز، بدون دریافت ضمانت از پرستاران، آنان را استخدام نمی‌کنند، ممکن است در صورت بروز حوادث ناگوار، پرستاران در قبال شما مسئول باشند. برای اطمینان از عملکرد و خدمات مراکز نگهداری از کودکان و پرستاران آن‌ها، می‌توانید سوالات اساسی و متفکرانه بپرسید و از تمامی اقداماتی که این مراکز، برای خدمات بهتر به فرزندان شما ارائه می‌دهند، مطلع شوید.

نکات مهم در استخدام پرستار کودک

امروزه، تعداد زیادی از والدین شاغل، ترجیح می‌دهند کودک آن‌ها، به جای مهد‌کودک، در منزل و تحت نظر پرستار، تربیت شود. با این حال، حضور پرستار در خانه، اغلب با مشکلاتی همراه است و بنابراین، بهتر است قبل از تصمیم گیری برای حضور پرستار در منزل، به تمامی ویژگی‌های آن، فکر کرده و از یک موسسه نگهداری از کودک، کمک بگیرید.

در ادامه، به برخی از نکاتی که پیش از استخدام پرستار، باید به آن توجه کنید، اشاره خواهیم کرد.

  • ابتدا فرمی با اطلاعات مورد نیاز، در کنار تلفن منزل، قرار دهید و یک شماره تلفن ضروری نیز، برای مواقعی که در دسترس نیستید، در آن درج کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکلی، پرستار بتواند، با آن در ارتباط باشد. در فرم بالا همچنین، شماره تلفن یکی از دوستان، همسایگان، خویشاوندان یا افرادی را که می‌شناسید که می‌توانند، در صورت وقوع یک رویداد غیرمنتظره، به شما کمک کنند، وارد کنید.
  • در خصوص بیماری‌ها و دارو‌های کودک، اطلاعات کافی را در اختیار او بگذارید.
  • اگر پرستار، کارهای استحمام کودک را انجام می‌دهد، در خصوص نکات ایمنی حمام، با او صحبت کنید.
  • نحوه استفاده از وسایل منزل را به پرستار کودک، آموزش دهید و در صورت ممنوعیت استفاده از آن‌ها، حتما به او اطلاع دهید
  • مطمئن شوید که پرستار کودک، با کمک‌های اولیه آشنا است. در صورت نیاز، مکان جعبه‌ی کمک‌های اولیه را به او نشان دهید.
بیشتر بخوانید  نکات استخدام پرستار سالمند

موسسه نگهداری از کودک نیکوکاران سلامت، به شما این امکان را می‌دهد تا برای نگهداری و مراقبت از کودکان خود، پرستاران متخصص و حرفه‌ای را استخدام کرده و از کودک خود، مراقبت کنید. نگهداری فرزندتان را در خانه، به ما بسپارید و با خیالی آسوده کار خود را انجام دهید؛ چرا که همه پرستاران ما در نیکوکاران سلامت، قابل اعتماد و با تجربه هستند و می‌توانند، در فضای امن خانه، از کودک شما نگهداری کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیست با کارشناسان ما در نیکوکاران سلامت، در ارتباط باشید.

نوشتهٔ پیشین
حقوق نگهداری سالمند در منزل چقدر است؟
نوشتهٔ بعدی
نکات آموزشی و مهم در تربیت کودک که باید بدانید!

اشتراک گذاری

آخرین بلاگ

فهرست
تماس با ما