پرستار در منزل تهران

پرستار در منزل تهران

استخدام پرستار در منزل تهران (غرب، شرق، جنوب و شمال) از شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت ممکن است. خدمات پرستاری در منزل شامل پرستار سالمند (همدم سالمند، نگهداری از سالمند، پرستار سالمند پوشکی، همیار سالمند)، پرستار بیمار در منزل و خدمات مراقب و پرستار کودک (پرستار کودک اوتیسم، پرستار کودک خصوصی، پرستار نوزاد، پرستار مادران باردار) می‌باشد. برای اعزام و درخواست پرستار در منزل حرفه‌ای با بهترین قیمت با مشاوران ما از طریق شماره 021883522575 یا پر کردن فرم مشاوره درخواست پرستار اقدام کنید.

خدمات پرستار در منزل تهران

امروزه، به دلیل شرایط اقتصادی موجود در جامعه، اکثر افراد شاغل هستند و خانواده‌ها بر اساس نیاز خود، به دنبال خدمات پرستاری در منزل هستند. حال این نیازها می‌تواند، برای پرستاری از سالمندان باشد و یا برای نگهداری از بیماران و یا کودکان. در هر صورت، درخواست اعزام پرستار به منزل، به دلایل مختلفی صورت می‌گیرد؛ به عنوان مثال، اعضای یک خانواده، زمان کافی برای مراقبت از بیماران یا انجام کارهای پرمشغله دیگر ندارند و از همین رو، از خدمات پرستار در منزل تهران، استفاده می‌کنند.

خدمات پرستار در منزل تهران، می‌تواند برای سالمندان، کودکان یا بیماران، بسیار راحت‌تر از خانه سالمندان یا مهدهای کودک باشد و مراقبت در منزل برای بیمار، با استفاده از خدمات پرستار در منزل تهران، بسیار راحت‌تر از مراقبت‌های بیمارستانی است. خانواده‌های زیادی در تهران هستند که نیاز به پرستار در منزل تهران بصورت ساعتی یا 24 ساعته دارند. خدمات پرستاری 24 ساعته در تهران، معمولاً برای افراد مسن و بیماران است اما گاهی، از خدمات پرستاری 24 ساعته نوزاد نیز، استفاده می‌شود. موسسه نیکوکاران سلامت ، که به عنوان یک شرکت اعزام پرستار در شهر تهران، فعالیت می‌کند، ارائه دهنده خدمات پرستار در منزل تهران، برای سالمندان، بیماران و کودکان دلبند شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیست با کارشناسان ما در نیکوکاران سلامت، در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید  نکات مهم استخدام پرستار کودک در منزل

مراکز پرستاری در منزل چیست؟

مراکز پرستاری در منزل، به مراکزی گفته می‌شود که در صورت درخواست افراد، متخصصین رشته‌های مختلف پرستاری و مراقبتی را به منازل، اعزام می‌کنند. هدف این مراکز، ایجاد فرصتی برای دسترسی افراد، به نوع خدمات بالینی مورد نظر، بدون خروج از منزل است. مراکز اعزام پرستار در منزل تهران، اغلب دارای یک تیم کامل از پزشکان، پرستاران، مراقبین سالمندان و مراقبان کودکان هستند که در صورت نیاز، می‌توانند به سرعت، به همه مکان‌ها اعزام شوند.

مراکز اعزام پرستار، عموما به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 1. مراکزی که پرستارانی را برای مراقبت از سالمندان یا کودکان می‌فرستند و گاهی خدمات دیگری، مانند نظافت را ارائه می‌دهند.
 2. مراکزی که علاوه بر مراقبت‌های اطفال و سالمندان، خدمات پزشکی و پرستاری را نیز، ارائه می‌دهند. این مراکز، برای فعالیت خود، باید مجوز رسمی از وزارت بهداشت داشته باشند.

مراکز پرستاری در منزل چیست؟

خدمات پرستار در منزل تهران

پرستارانی که خدمات مراقبت و نگهداری در منزل را انجام می‌دهند، پرستاران آموزش دیده‌ای هستند که داروها، تزریقات، خدمات پزشکی و مراقبت از هر بیماری از جمله: دیابت، بیماری قلبی، بیماری تنفسی، بیماری‌های گوارشی، آسیب‌دیدگی رباط و شکستگی‌ها و غیره را ارائه می‌دهند. بسته به بیماران و نیازهای پزشکی خاص آنها، پرستار در منزل تهران، ممکن است مراحل ساده ای مانند: تجویز داروها، نظارت و معاینات را انجام دهد یا اقدامات پزشکی پیچیده‌تری را در جهت بهبودی افراد، انجام دهد. این پرستاران، عمدتاً خدمات خود را در منزل و همچنین، درمان لازم را برای کمک به افراد مسن یا بیماران دارای بیماری‌های مزمن یا دارای اختلالات شناختی، ارائه می‌دهند و بسته به نیازهای فردی و وضعیت سلامتی بیمار، مراقبت‌های لازم را انجام می‌دهند. شما می‌توانید، مراقبت‌های پزشکی بیمار خود را به مراکز اعزام پرستار در منزل بسپارید و بصورت شبانه‌روزی، پرستاران مورد‌نیاز خود را استخدام کنید.

بیشتر بخوانید  پرستار سالمند در شرق تهران

پرستاری از سالمندان

دوران سالمندی، یکی از دوران شیرین زندگی است؛ البته به شرطی که نکات سلامتی و درمانی خود را به خوبی رعایت کرده و آن را با توصیه و درمان سالم، همراه کنید. اگر شما هم ساکن شهر تهران هستید و والدین سالمندی دارید که به دلیل مشغله‌های کاری خود، نمی‌توانید ساعات طولانی از روز را برای مراقبت و نگهداری از آنان وقت بگذارید، پس استخدام یک پرستار در منزل تهران، می‌تواند، گزینه‌ مناسبی برای شما باشد. همچنین می‌توانید از خدمات همیار سالمند، مراقب سالمند و نگهداری از سالمند در منزل استفاده نمایید.

پرستار در منزل تهران، خدمات گسترده‌ای را به سالمندان ارائه می‌دهند که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر است:

 • نظارت بر سالمندان و تسهیل فعالیت‌های روزمره
 • کمک به سالمندان برای شستشو و حمام
 • نظارت بر داروها و تزریقات سالمندان
 • نظارت بر قند و فشار خون سالمندان

پرستاری از کودک و نوزاد

فرزندان، ارزشمندترین دارایی هر خانواده هستند و مراقبت از آن‌ها اولویت اصلی والدین است. در برخی موارد، به دلیل کار یا تحصیل، والدین نمی‌توانند به طور کامل، از فرزندان خود نگهداری کنند. در چنین مواقعی، بسیاری از خانواده‌ها از پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، مهدکودک‌ها یا خدمات مراقبت از کودک در منزل و نوزاد، کمک می‌گیرند تا سلامت و آسایش فرزندان خود را تضمین کنند و بتوانند، به فعالیت‌های اجتماعی خود، ادامه دهند. مراقبت از کودک و نوزاد در منزل، محدودیت زمانی ندارد و به درخواست والدین کودک، به صورت شبانه‌روزی یا ساعتی، در دسترس است. بنابراین والدین شاغل و یا افرادی که بنا به دلایلی شرایط نگهداری از فرزند و یا حتی نوزاد خود را ندارند، می‌توانند به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته، از یک پرستار مجرب در منزل کمک بگیرند.

مزایای استفاده از خدمات پرستار در منزل تهران

استفاده از خدمات پرستار در منزل تهران، می‌تواند برای سالمندان، کودکان یا بیماران، بسیار مفیدتر از خانه سالمندان، مهدهای کودک یا بیمارستان باشد. همچنین، خدمات پرستار در منزل تهران، با پرستار متخصص، بسیار مفیدتر از مراقبت‌های بیمارستانی است. در ادامه، چندین مزیت این خدمات در منزل را ذکر کرده‌ایم که شامل:

 • مراقبت از سالمندان، کودکان و بیماران در منزل، باعث ایجاد حس راحتی در آنان، می‌شود
 • هزینه‌های متعدد و متفرقه را کاهش داده و به هزینه‌های ثابت ماهانه، تبدیل می‌کند
 • مراقبت ویژه و تخصصی از سالمندان، بیماران و کودکان
 • عدم ابتلا به بیماری‌های ویروسی و عفونی موجود در بیمارستان‌ها
 • تنها نماندن سالمندان و کودکان در منزل
 • ارائه خدمات آموزشی به کودکان بصورت خصوصی
 • آگاهی لحظه‌ای از وضعیت کودک و سالمند
 • بهره‌مندی سالمندان و کودکان، از تغذیه سالم
بیشتر بخوانید  راه های ترک سیگار در سالمندان

هزینه پرستاری در منزل

تعیین هزینه پرستاری و مراقبت از سالمندان، کودکان یا بیماران، به عوامل بسیاری بستگی دارد. بنابراین، بهترین راه برای اطلاع از هزینه استخدام پرستار در منزل تهران، استفاده از مشاوره رایگان مجموعه نیکوکاران سلامت است.

اما به طور کلی عوامل زیر، بر دستمزد یک پرستار تأثیر مستقیمی می‌گذارد:

 • ساعاتی که پرستار باید از سالمندان یا کودکان شما مراقبت کند
 • وظایف پرستار علاوه بر خدمات مراقبت و نگهداری
 • تعداد کودکان یا سالمندانی که پرستار، از آن‌ها مراقبت می‌کند.
 • سطح تحصیلات پرستار
 • میزان سابقه‌‌‌‌ی پرستار
 • محلی که شما زندگی می‌کنید

چرا نیکوکاران سلامت را برای انجام خدمات پرستاری انتخاب کنیم؟

هدف موسسه نیکوکاران سلامت، ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل به صورت ایمن و با پشتیبانی 24 ساعته است و در این راستا، تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا بتوانید به ما اعتماد کنید و آسایش و راحتی را برای خود و عزیزانتان فراهم کنید. شما می‌توانید، بدون هیچ مشکلی خدمات  پرستاری مورد‌نیاز خود را از نیکوکاران سلامت، دریافت کرده و مطمئن باشید که این خدمات، با کیفیت مطلوب و در کمترین زمان ممکن، به شما ارائه خواهد شد. پرستاران ما تمامی نگرانی‌های شما را از بابت نگهداری از سالمندان و کودکان دلبندتان را با مراقبت صحیح، رفع خواهند کرد. با استفاده از خدمات پرستار در منزل تهران، می‌توانید، بدون خروج از منزل، خدماتی مانند: پرستار کودک ، پرستار سالمند، خدمات کامل پزشکی و پرستاری، آزمایش، اعزام آمبولانس خصوصی و بسیاری خدمات دیگر را ترتیب دهید.

نوشتهٔ پیشین
بهترین روش پیشگیری از افسردگی در سالمندان
نوشتهٔ بعدی
هزینه پرستار در منزل

اشتراک گذاری

آخرین بلاگ

فهرست
تماس با ما