خدمات پرستاری چیست؟

خدمات پرستاری چیست؟

خدمات پرستاری بخشی از کل سازمان سلامت است که هدف آن برآوردن نیازهای پرستاری بیماران در منزل، پرستاری از سالمند و مراقبت و پرستاری از کودک و نوزادان است.که در این جامعه زندگی می کنند است. اکثرا افراد با افزایش سن والدین شان با چالش هایی که شامل نگهداری و مراقبت از والدین است مواجه می شوند. با توجه به شرایط زندگی و شغلی که دارند برایشان مراقبت و نگهداری از والدین امکان پذیر نیست. امروزه با وجود خدمات شرکت پرستاری در منزل این کار آسان تر و قابل اطمینان تر شده است.

خدمات پرستاری در منزل فقط شامل نگهداری از افراد مسن نیست، افرادی که از نظر جسمی و حرکتی قادر به توانایی انجام دادن کارهای روزمره خود که شامل : غذا خوردن، لباس پوشیدن، استحمام کردن، ناخن گرفتن را ندارند به آنها کمک می کنند و همچنین خدمات شرکت پرستاری در منزل با توجه به بیماری های خاص افراد که نیاز به مراقبت دارند پرستار مجرب و با تجربه ارسال می کنند. شرایط اقتصادی امروزه باعث شده است که همه ی افراد خانواده شاغل باشند، به همین علت افراد نگران تنها ماندن و نگهداری از فرزندان یا نوزاد خود هستند، خدمات پرستاری در منزل این امکان را به شما می دهد که با خیال راحت و آسوده فرزندان و یا نوزادان دلبند خود را در منزل بگذارید و نگران تنها ماندن آنها در منزل نباشید. دیگر خدمات پرستاری همچنین می‌توانید از خدمات همیار سالمند، مراقب سالمند و نگهداری از سالمند در منزل استفاده نمایید.

خدمات پرستاری چگونه است؟

خدمات شرکت پرستاری در منزل متعهد شده اند که نیازهای شما را در نگهداری از عزیزانتان را برعهده بگیرند. از آن جایی که شغل پرستاری یک شغل حساس و پر اهمیت در جامعه است ، افرادی که در این زمینه مشغول به کار می شوند آموزش های لازم جهت کمک به شما گذرانده اند. این کمک ها شامل نگهداری از والدین یا افراد بیماری است که نیاز به مراقبت های ویژه  پزشکی ، پرستاری و خاصی دارند و یا می توانند مراقبت از کودکان شما باشد.

بیشتر بخوانید  علائم زخم بستر در سالمندان و راه‌ های درمان آن

خدمات پرستاری با توجه به نیاز شما می توانند به صورت شبانه روز از عزیزان شما مراقبت کنند. با توجه به  بیماری ها و توانایی های افراد مختلف متفاوت است. گاهی اوقات افراد توانایی انجام دادن کارهای روزانه خود که شامل بلند شدن از رختخواب، دستشویی رفتن، غذا خوردن ،غیره… را ندارند و همین طور بعضی از افراد بیماری های خاصی دارند که باید زمان مشخص و راس ساعت داروهای خود را میل کنند، پرستاران مجرب با توجه به وظایفی که دارند و تعهدی که دادند انجام می دهند. اطمینان حاصل می شود که عزیزان شما هرگز احساس انزوا یا نادیده گرفتن نخواهند شد. در واقع خدمات شرکت پرستاری در منزل این امکان را به شما می دهد که با خیال راحت و با اطمینان کامل به کارهای شخصی و مشغله های کاری خود رسیدگی کنید و دیگر نگران تنها ماندن و یا نگهداری از عزیزان خود نباشید.

خدمات پرستاری چگونه است؟

مزایای خدمات پرستاری در منزل چیست؟

خدمات شرکت پرستاری در منزل مزیت های زیادی دارد مهمترین مزیت آن این است که افراد در محیط خانه و زندگی خود حس آرامش و رفاه بیشتری می کنند به همین علت افراد در خانه خود، رو به بهبودی بهتری هستند. چند مورد از مزایای خدمات پرستاری در منزل را برای شما عزیزان بیان می کنم تا متوجه بشوید که کودکان،سالمندان و بیمارانی  که نیاز به مراقبت دارند و شما نمی توانید از عهده ی آن برآیید با خیال راحت به پرستاران مجرب در منزل بسپارید.

1-افراد مسن می خواهند استقلال خود را حفظ کنند و دوست ندارند که آن را از دست بدهند به همین علت در منزل خود و این که در رختخواب خود استراحت کنند و در منزل خود روزها را سپری کنند راحت هستند و حس آرامش بیشتری دارند.

بیشتر بخوانید  پروستات در سالمندان چیست و چگونه درمان می شود؟

2- افراد ایمنی و امنیت بیشتری نسبت به بیمارستان یا خانه سالمندان دارند و افراد مسن در خانه سریعتر و با عوارض کمتری نسبت به بیمارستان بهبود می یابند. حضور در خانه به افراد مسن  یا افرادی که توانایی انجام دادن کارهای خود را به صورت کامل ندارند اجازه می دهد تا در محیط های آشنا به کارهای روزمره خود پایبند باشند و احساس عادی بودن را در زندگی خود حفظ کنند.

3-از مراجعه غیر ضروری به بیمارستان برای احتیاجات بیمار یا افراد مسن جلوگیری می کنند برای مثال اگر افراد مسن یا ناتوان احتیاج به تزریقات،فشارخون، تست قند و این جور کمک ها داشته باشند زیر نظر مجرب ترین پزشکان و پرستاران به شما کمک می کنند.

4- خدمات پزشکی در منزل باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های اضافی می شود و دیگر نیاز نیست شما به خاطر تزریقات یا کارهای مشابه به این ، به بیمارستان یا مراکز درمانی مراجعه کنید.

5- به علت مشغله کاری که امروزه همه ی افراد دارند شاید نتوانند به درستی از عهده ی نگهداری افراد مسن و ناتوان و همین طور فرزندان خود برآیند شرکت خدمات پزشکی متعهد است که به درستی وظایف مربوط به افراد را با توجه به شرایط جسمی آن ها و نحوه ی صحیح استفاده از داروها یا مراقبت های ویژه ای که افراد نیاز دارند راس ساعت خود انجام دهند.

محدودیت های خدمات پرستاری

هر شغلی علاوه بر مزیت هایی که دارد محدودیت هایی هم شامل می شود خدمات شرکت پرستاری در منزل هم محدودیت هایی دارد. بعضی از افراد نیاز به مراقبت های ویژه و شبانه روزی با مراقبت های ویژه دارند که نگهداری در منزل گزینه ی مناسب نیست زیرا آوردن بعضی از دستگاه ها  در منزل هزینه ی زیادی دارد وهمین طور بعضی از افراد مایل به این نیستند که با افراد غریبه در منزل تنها بمانند یا زندگی کنند. البته لازم به ذکر است که گفته شود پرستاران شرکت پرستاری نیکوکاران سلامت از مجرب ترین و بااخلاق ترین افراد هستند و سوابق، مدارک مشخص و مطمئنی دارند و قابل اعتماد هستند.

بیشتر بخوانید  آرتروز در سالمندان و راه‌های درمان آن

شرکت خدمات پرستاری در منزل

امروزه با توجه به این که اکثر افراد شاغل هستند و توانایی نگهداری و مراقبت از عزیزان خود را ندارند، تیم مجرب و همدل خدمات پرستاری نیکوکاران سلامت راه حل های مناسب برای رفع نیازهای شما در نگهداری از افراد مسن، افراد ناتوان،فرزندان شما در اختیارتان قرار می دهد تا زندگی راحت تری داشته باشید. چشم انداز شرکت خدمات پرستاری نیکوکاران سلامت بر این است که افراد مسن تر بتوانند با وقار،اعتماد به نفس بیشتری زندگی کنند وهمین طور افرادی که نیاز به مراقبت دارند به راحتی در منزل یا در مکانی که آرامش بیشتری دارند زندگی کنند.

برای نگهداری از فرزندان دلبندتان پرستاران کارآموز و با اخلاق در نظر گرفته شده است که شما عزیزان در زمان هایی که بیرون از منزل هستید با خیال راحت به کار خود بپردازید. از آنجایی که تربیت و نگهداری فرزندان یک امر حیاتی است پرستاران نیکوکاران سلامت با صبر،حوصله و دانش خود به آموزش فرزندان شما می پردازند. در واقع با به وجود آمدن شرکت های خدمات پرستاری،پزشکی در منزل کار برای شما عزیزان آسان تر شده شده است، دیگر نگران مسیرهای طولانی و ترافیک تهران نخواهید بود هر زمان که نیاز به خدمات پرستاری،پزشکی داشته باشید با یک تماس کوتاه پرستاران نیکوکاران سلامت در خدمت شما هستند، به شما در زمینه های مراقبت از افراد مسن، ناتوان ، مراقبت از فرزندان، بیماری که تازه از بیمارستان مرخص شده است و نیاز به مراقبت دارد، انجام آزمایش خون، تزریقات، پانسمان، فیزیوتراپی و کارهای مشابه به این در خدمت شما عزیزان هستند.

نوشتهٔ پیشین
هزینه پرستار در منزل
نوشتهٔ بعدی
استخدام پرستار ساعتی چگونه است؟

اشتراک گذاری

آخرین بلاگ

فهرست
تماس با ما